+380 (97) 976 00 31

Ультразвукова терапія

Ультразвукова терапія в косметології – це сучасний метод лікування, який використовує ультразвукові хвилі для впливу на шкіру обличчя та тіло. Цей метод може використовуватися для різних косметичних процедур, приміром, очищення шкіри, зволоження тощо. Внаслідок терапії відбуваються покращення мікроциркуляції крові, себорегуляція, зменшення набряклості, зменшення зморшок та покращення загального стану шкіри.

 

Днів відновлення немає
Вартість від900 грн
Час сеансу 40 - 60хв
Кількість процедур 4 - 8

Етапи проведення процедури

01

Як і всі косметологічні процедури, ультразвукова терапія починається з ретельного очищення шкіри від макіяжу та забруднень. Тобто ми вмиваємо та тонізуємо шкіру.

02

Ультразвуковий пілінг. Зазвичай проводять спеціальною лопаткою по нанесених на шкіру спеціальних препаратах – крему-гомажу або ж гелю. Він дозволяє здійснити більш глибоке очищення шкіри завдяки ультразвуковому мікромасажу.

03

Фонофорез. Після очищення обличчя від попереднього етапу на шкіру наносять спеціальну маску або сироватку (часто і те, і те послідовно), а активні речовини вводять в глибокі шари дерми за допомогою ультразвуку в режимі фонофорезу. Процедура завершується нанесенням додаткової маски для заспокоєння шкіри.

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Як відбувається ультразвукова терапія у клініці «Анкор»?

Процедура ультразвукової терапії в нашій клініці може бути як самостійною, так і додатковою до інших процедур. Іноді застосовують лише одну з її фаз – тільки пілінг або ж тільки фонофорез.

Це дозволяє нам досягти більшого ефекту при нанесенні масок і сироваток, додатково впливаючи на сальні залози, нормалізуючи їхню роботу.

Ми працюємо на терапевтичному апараті УЗМТ 2.12-01, а також на косметологічному комбінованому апараті МІТ-11 Галатея.

icon
Інновації
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

icon

Переваги та результати ультразвукової терапії

Ультразвукова терапія – це використання ультразвукових хвиль для проникнення до глибоких шарів шкіри, де вони стимулюють процеси регенерації клітин та покращують кровообіг. Це допомагає прискорити загоєння ран, нормалізувати роботу сальних залоз, звузити пори, зняти запалення та зменшити набряклість.

 • Допомагає зволожити шкіру, оскільки сприяє збільшенню проникності шкіри для зволожуючих засобів. Це особливо корисно для сухої та зневодненої шкіри.
 • Після проходження курсу ультразвукових процедур ви помітите покращення текстури шкіри, зменшення зморшок та інших недосконалостей шкіри, крім того вона матиме більш здоровий і сяючий вигляд.
Результат

Думка лікаря

Сучасну косметологію неможливо уявити без ультразвукової терапії.
Гарбар Марина Дмитрівна
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Показання

Показання для її проведення включають болі в суглобах, м’язах і зв’язках, а також запальні процеси. Також ультразвукова терапія може застосовуватися для поліпшення кровообігу і прискорення регенерації тканин.

 

За

Протипоказання

Однак, існують певні протипоказання для проведення цієї процедури. До них належать злоякісні пухлини, гострі запальні процеси, тромбози та різні кровоносні захворювання. Також ультразвукова терапія не рекомендується за наявності металевих імплантів або пацієнтам зі зниженою чутливістю до температури.

Проти

Відгуки

Дар’я Кузнєцова

Якщо ви в пошуку якісних послуг, приємного сервісу і професіоналів, вам сюди. Для догляду за обличчям рекомендую Тетяну Х. Багато років з нею ❤️

Ілона Довгань

Сучасно, фахово, Клієнтоорієнтовані, говорять українською.

Наталія Вороніна

Давно знаю цю клініку, здавна користуюсь послугами. В клініці уважне ставлення, добра організація, сучасне обладнання, бездоганна чистота. Рекомендую!

Маріна Ліферова

Професійно, чемно, конфедиційно вирішили мої "секрети" - я в захваті. Дякую

Тетяна Левченко

Дуже рідко пишу відгуки, але після відвідування цієї клініки стриматись не можу) Лікар Світлана Василівна це профі свого діла! З великою увагою і дбайливим відношенням ставиться до клієнтів! Це лікар, який може дати правильну пораду і завжди допомагає з вирішенням проблеми! Дякую клініці Анкор за приємний час і професіоналів в клініці!

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Написати нам

  Спасибі
  за ваше звернення!
  Ми отримали ваше Повідомлення
  і скоро зв'яжемося з вами.
  Ваша думка важлива для нас!