+380 (97) 976 00 31

Видалення папілом лазером

Видалення папілом лазером (радіохвильовим ножем) – це сучасна й ефективна процедура, що застосовується для видалення невеликих поверхневих новоутворень на шкірі. Лазер або радіохвильовий ніж прицільно коагулюють тканини навколо новоутворення, що дає змогу малотравматично його видалити, а за необхідності сам елемент відправити на гістологічне дослідження.

 

Днів відновлення 7 - 14
Вартість від200 грн
Час сеансу 30 - 60хв
Кількість процедур 1

Етапи проведення процедури

01

По-перше, необхідно провести консультацію з дерматологом, який оцінить стан папілом і дасть рекомендації щодо підготовки до процедури. Потім слід підготувати шкіру, очистивши її від косметики та забруднень.

02

Після цього проводиться місцева анестезія для мінімізації больових відчуттів під час процедури. Наступним етапом є безпосередньо видалення папілом лазером (радіохвильовим ножем), що виконується з високою точністю і безпекою.

03

Після процедури необхідно дотримуватися рекомендацій лікаря щодо догляду за обробленими ділянками шкіри. Зазвичай після видалення папілом лазером на шкірі залишаються невеликі скоринки, які гояться протягом кількох днів.

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Як проходить сеанс у нашій клініці

Видалення папілом, як і будь-яких інших новоутворень шкіри, в нашій клініці проводять після консультації дерматолога і детальної діагностики із застосуванням дерматоскопії.

Папіломи шкіри мають вірусну природу, і схильні швидко поширюватися на тілі. Особливо вразливі ділянки з тонкою шкірою – шия, повіки, пахвові западини, пахові складки. Тому в разі постановки діагнозу папіломи ми рекомендуємо позбутися максимально можливої кількості за один сеанс. Якщо їх занадто багато, розділити на кілька сесій, поступово видаляючи всі.

Видалення проводимо СО2 лазером Deka (Італія) або радіохвильовим ножем Surgyderm (США).  Для найдрібніших папілом застосовуємо знеболювальний крем, щоб мінімізувати больові відчуття.

Даємо рекомендації щодо ведення ранок і за необхідності призначаємо лікування для профілактики рецидивів папіломавірусу.

 

icon
Інновації
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

icon

Переваги та результати

Видалення папілом лазером (радіохвильовим ножем) – це найсучасніші способи позбавлення від небажаних утворень на шкірі. Лазерне і радіохвильове видалення у світі конкурують за популярністю. Обидва ці методи мають незаперечні переваги перед іншими методами, такими як хірургічне видалення або кріодеструкція.

 • Часто не вимагають використання анестезії, тому пацієнти відчувають мінімальний дискомфорт. Ці методи зазвичай не залишають шрамів або рубців на шкірі, що робить процедуру більш естетично прийнятною.
 • Результати видалення папілом зазвичай дуже хороші, і більшість пацієнтів бачать значне поліпшення зовнішнього вигляду своєї шкіри після процедури. Шкіра стає більш гладенькою і рівною, а папіломи зникають без можливості їх повторної появи.
Результат

Думка лікаря

Видалення за допомогою сучасних методів (лазер, радіохвиля) набагато менш травматичне і безпечне, ніж домашні спроби вивести папіломи "чистотілом", умовно кажучи. Тому я настійно рекомендую звертатися до фахівців і вирішувати цю проблему цивілізовано.
Моісеєва Олена Віталіївна
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Показання

Папіломи – це доброякісні утворення на шкірі, які можуть спричиняти естетичний та фізичний дискомфорт. Папіломи мають вірусну природу, їхню появу пов’язують з активізацією папіломавірусів певних типів.

 

 

За

Протипоказання

Однак перед процедурою необхідно враховувати будь-які показання та протипоказання. Показаннями для видалення папілом є їхня наявність. Однак іноді можуть існувати протипоказання, такі як наявність гострого інфекційного процесу, нестабільний психічний стан пацієнта, а також вагітність. Тому перед проведенням процедури видалення папілом лазером необхідно проконсультуватися з дерматологом, який займається видаленням новоутворень.

 

 

Проти

Відгуки

Ілона Довгань

Сучасно, фахово, Клієнтоорієнтовані, говорять українською.

Дар’я Кузнєцова

Якщо ви в пошуку якісних послуг, приємного сервісу і професіоналів, вам сюди. Для догляду за обличчям рекомендую Тетяну Х. Багато років з нею ❤️

Маріна Ліферова

Професійно, чемно, конфедиційно вирішили мої "секрети" - я в захваті. Дякую

Тетяна Левченко

Дуже рідко пишу відгуки, але після відвідування цієї клініки стриматись не можу) Лікар Світлана Василівна це профі свого діла! З великою увагою і дбайливим відношенням ставиться до клієнтів! Це лікар, який може дати правильну пораду і завжди допомагає з вирішенням проблеми! Дякую клініці Анкор за приємний час і професіоналів в клініці!

Наталія Вороніна

Давно знаю цю клініку, здавна користуюсь послугами. В клініці уважне ставлення, добра організація, сучасне обладнання, бездоганна чистота. Рекомендую!

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Написати нам

  Спасибі
  за ваше звернення!
  Ми отримали ваше Повідомлення
  і скоро зв'яжемося з вами.
  Ваша думка важлива для нас!